Náhradní plnění máme pro vás i v roce 2013

Tak jako každý rok, i letos musí mnoho firem řešit ve městě Jihlava náhradní plnění 2013. Agentury na těchto stránkách vám budou nápomocny v řešení tohoto „problému“, protože jsou oprávněnými poskytovateli náhradního plnění a dlouholetými profesionály v zaměstnávání OZP (osoba zdravotně postižená) a invalidních důchodců.

Náhradní plnění 2013 a jeho možnosti

Náhradní plnění 2013 se i nadále bude řídit zákonem o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb., § 81 novelizovaným k 1. 1. 2012. Tento zákon ukládá povinnost zaměstnavatelům s více jak 25 zaměstnanci zaměstnávat OZP v povinném podílu. Tento povinný podíl činí 4 % z celkového počtu zaměstnanců.

Jaké má tedy zaměstnavatel možnosti?

 • Poskytnout zaměstnávání OZP
 • Odebrat výrobky nebo služby od firem, které zaměstnávají více jak 50 % OZP (nebo jim zadat zakázky)
 • Odvést do státní kasy 2,5 násobek průměrné mzdy za každou nezaměstnanou OZP
 • Kombinovat všechny výše uvedené možnosti

Při nesplnění ani jedné možnosti může příslušným úřadem práce být udělena pokuta až jeden milion korun.

Služby hodny každého

Jak předejít vysoké pokutě anebo zbytečně neodvádět peníze do státní pokladny? Jednoduše si vybrat užitečné služby, které jsou prospěšné pro každou firmu.

 • úklidové služby
 • recepční služby
 • vrátný
 • strážný
 • ostraha objektu
 • údržba zeleně
 • služby facility a properte managementu
 • psovod

Toto je jen skromný výčet služeb, které bezpečnostní a úklidové služby ve městě Jihlava nabízí pro náhradní plnění 2013

Podpořte zaměstnávání OZP

Krom toho, že získáte potřebné služby a ušetříte peníze, navíc podpoříte zaměstnávání OZP a zaměstnávání invalidních důchodců. Tito lidé nemají příliš pracovních příležitostí a i díky vám získají pracovní příležitost, kde si finančně polepší a mohou si splnit své sny.


Kontakt

Polenská 4382/2c
Jihlava, 586 01

tel.: + 420 274 774 199
e-mail: praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

SIPADAN a.s. Jihlava

Zaměstnavatelé s více než 25 zaměstnanci mohou plnit svou zákonnou povinnost odběrem služeb od agentury, která se zabývá poskytováním bezpečnostních a úklidových služeb a umožňuje zaměstnávání invalidních důchodců a zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Možnost zaměstnání a zapojení se do práce pro ZTP občany znamená zkvalitnění jejich života. Náhradní plnění a své služby poskytuje ve městě Jihlava i po celé ČR.

Kontakt

Polenská 4382/2c
586 01 Jihlava

tel.: (+420) 567 301 370
e-mail: jihlava@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Jihlava

Ve městě Jihlava působí agentura, která poskytuje profesionální služby správa nemovitostí a údržba budov ve kterých se mohou občané se ZP, ZTP a invalidní důchodci uplatnit ve službách Facility managementu i Property managementu. Tato společnost splňuje zákonnou povinnost zaměstnávání osob se zdravotním postižením a umožňuje odběr služeb - náhradní plnění. V těchto službách je možnost širokého výběru méně náročné práce pro ZTP.

Kontakt

Randova 3205/2
150 00   Praha 5 - Smíchov

tel.: 284 860 001
e-mail: martin.soukup@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. Jihlava

Agentura se zabývá zaměstnáváním osob se ZPS a zaměstnávání invalidních důchodců ve městě Jihlava i v celé ČR. Je profesionálem v oboru ochrana osob a majetku, a poskytuje také kompletní úklidové služby. Podíl OZP zaměstnanců této agentury je nadpoloviční a odběrem služeb od této agentury mohou zaměstnavatelé s více než 25 zaměstnanci plnit svou zákonnou povinnost na rok 2013 o zaměstnávání OZP.