Náhradní plnění 2016

Je mnoho firem, které nemohou nebo nechtějí zaměstnávat OZP. Pro všechny takovéto firmy je tu jedinečné východisko v podobě náhradního plnění. Schopnost a možnost poskytovat náhradní plnění 2016 v kraji Jihlava nemá každý. Proto neváhejte a zajistěte si výhodné služby od oprávněných a solidních firem včas – to znamená do vyčerpání stanoveného limitu. 

Tři možnosti pro splnění povinného podílu

Tento limit byl stanoven spolu s dalšími změnami od roku 2012 a touto legislativou se řídíme i nadále. Pro všechny zaměstnavatele s více jak 25 zaměstnanci tedy i nadále platí povinnost zaměstnávání osob se zdravotním postižením v povinném podílu. Povinný podíl činní 4 % z celkového počtu zaměstnanců. Zaměstnavatel však může využít jiné možnosti, a to finančního odvodu státu nebo odběru výrobků či služeb od firem, které zaměstnávají OZP z více jak 50%.    

Mnoho možností při výběru služeb

Možnosti, jak splnit povinný podíl, jsou „jen“ tři. Služeb pro náhradní plnění 2016 ve městě Jihlava, je však daleko více. Máte na výběr od klasických úklidových služeb, kam se např. řadí údržba podlahových krytin, otírání prachu, úklid kuchyňky a sociálního zařízení včetně doplňování hygienického programu, až po ty náročnější typu mytí oken a žaluzií, strojové čištění čalouněného nábytku a koberců, atd. Mezi úklidové služby lze rovněž zařadit údržbu zeleně nebo úklid pevných přilehlých ploch.

Další z vyhledávaných služeb, které mohou vykonávat OZP, jsou služby bezpečnostní. Můžete si vybrat z řad vrátných, strážných, psovodů či recepčních služeb, anebo využít elektronického zabezpečení s napojením na PCO. Pro náhradní plnění 2016 si můžete zajistit i pořadatelské služby či zabezpečení akcí.   

Možnost jak ušetři

Včasným objednáním jakýchkoliv služeb z oblasti bezpečnosti a úklidu si zajistíte náhradní plnění 2016, splníte svůj povinný podíl, získáte smysluplné služby, podpoříte zaměstnávání osob se zdravotním postižením a ještě ušetříte svoje peníze, které můžete investovat a zhodnotit.


Kontakt

Polenská 4382/2c
Jihlava, 586 01

tel.: + 420 274 774 199
e-mail: praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

SIPADAN a.s. Jihlava

Zaměstnavatelé s více než 25 zaměstnanci mohou plnit svou zákonnou povinnost odběrem služeb od agentury, která poskytuje bezpečnostní a úklidové služby pro náhradní plnění, neboť umožňuje zaměstnávání invalidních důchodců a zaměstnávání OZP, osob se zdravotním postižením. Možnost zaměstnání a zapojení se do práce pro ZTP občany znamená zkvalitnění jejich života. Náhradní plnění a své služby poskytuje ve městě Jihlava i po celé ČR.

Kontakt

Randova 3205/2
150 00   Praha 5 - Smíchov

tel.: 284 860 001
e-mail: martin.soukup@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. Jihlava

Agentura se zabývá zaměstnáváním OZP, dříve osob se ZPS, a zaměstnáváním invalidních důchodců ve městě Jihlava i v celé ČR. Je profesionálem v oboru ochrana osob a majetku a poskytuje také kompletní úklidové služby. Podíl OZP zaměstnanců této agentury je nadpoloviční a odběrem služeb od této agentury mohou zaměstnavatelé s více než 25 zaměstnanci plnit svou zákonnou povinnost nejen na rok 2014 a dále o zaměstnávání OZP.

Kontakt

Polenská 4382/2c
586 01 Jihlava

tel.: (+420) 567 301 370
e-mail: jihlava@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Jihlava

Ve městě Jihlava působí tato agentura, jejíž hlavní profesionální činností je efektivní správa nemovitostí a údržba budov. Občané se ZPS, ZTP a invalidní důchodci se mohou uplatnit v různých službách řízených facility managementem a property managementem. Tato společnost splňuje zákonnou povinnost zaměstnávání OZP, osob se zdravotním postižením a umožňuje odběr služeb pro náhradní plnění. V těchto službách je možnost širokého výběru méně náročné práce pro ZTP.