Pult centrální (centralizované) ochrany-napojení na PCO Jihlava

Bezpečnostní agentury uvedené na těchto stránkách nabízí ve městě Jihlava ochranu objektů prostřednictvím napojení na PCO - pult centrální (centralizované) ochrany v Jihlavě i okolí.

Zajistí Vám tak kompletní zabezpečení domu a zabezpečení objektů a Váš majetek bude ochráněn před krádežemi, cíleným ničením, vandalismem, nebo před nežádoucím vniknutím do objektu. Dálková elektronická ostraha - napojení na PCO svým rozsahem pokrývá nepřetržitý monitoring zabezpečovacích systémů, bezpečnostní kamery a vzdálený přístup do kamerových systémů. Služby PCO mohou být při splnění podmínek dostupnosti zvolené přenosové cesty poskytovány kdekoliv v České republice. Bezpečnostní agentury na těchto stránkách působící na celém území ČR Vám zajistí veškeré 

PCO, pult centrální ochrany (ARC, alarm receiving centre)

Pult centrální ochrany neboli PCO je dispečerské pracoviště monitorující 24 hodin denně dané objekty. Systém PCO funguje přenosem signálu z elektronických systémů EZS (elektronický zabezpečovací systém) a EPS (elektronický protipožární systém).

Zprávy, které jsou zabezpečovacím systémem přenášeny a zaznamenávány, ihned zpracovávájí a vyhodnocují zkušení operátoři dle dané potřeby. Pokud to situaci vyžaduje, kontaktují oprávněnou osobu, nebo zajistí výjezdovou skupinu. 

Všichni operátoři jsou podrobně prověřeni, proškoleni a mají čistý trestní rejstřík. 

Napojení na PCO

Napojení na PCO funguje za pomocí analogové telefonní linky nebo mobilních operátorů (GSM/GPRS). V případě napojení přes mobilní operátory je zapotřebí vysílač, který Vám agentury zapůjčí zdarma.

Další napojení na pult centrální ochrany je přes internetové připojení do databáze "moje PCO". Tato služba umožňuje klientům nepřetržitě sledovat aktuální výpisy, popřípadě dohledat zprávy zpětně, neboť archivace těchto zpráv je časově neomezená.

Elektronický zabezpečovací systém přenáší signál na PCO prostřednictvím bezpečnostních čidel. V případě narušení hlídané zóny čidla okamžitě vyšlou signál na pult centrální ochrany.

Bezpečnostní čidla

  • Pohybové čidlo - PIR (zachytí veškerý pohyb vobjektu)
  • Magnety - MG (zajišťují otvírací otvory jako jsou např. okna)
  • Detektor tříštění skla - GB (uplatňují se na velkých plochách např. výlohách

Nejmodernější pohybová čidla zachycují pohybující se subjekt až od 30 kg, proto je možné nechat v hlídaném prostoru pobíhat menší domácí zvířata a nebát se planého poplachu.  

Výpadek proudu

PCO má svůj záložní zdroj. V případě krátkodobého výpadku zajistí zdroj energie ÚPS, následně naskočí motorgenerátor poháněný naftou a ten zajistí v podstatě nepřetržitý provoz pultu centrální ochrany.

Služba pultu centralizované ochrany PCO a napojení na PCO může být poskytována na kterémkoliv místě České republiky při splnění podmínky dostupnosti zvolené přenosové cesty.


Kontakt

Polenská 4382/2c
586 01 Jihlava

tel.: (+420) 567 301 370
e-mail: jihlava@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

Napojení na pult centrální ochrany (PCO) - D. I. SEVEN FACILITY s.r.o. Jihlava

Společnost nabízí služby správa nemovitostí a údržba budov, která Vám zajistí komplexní služby nejen ve městě Jihlava, ale i po celé ČR. Zajistí Vám elektronickou ostrahu - napojení na pult centrální (centralizované) ochrany v rámci Facility managementu avšak každá vybraná bezpečnostní služba by měla být vybrána spolu s dalšími službami v rámci Facility managementu. Služby jsou poskytovány také pro náhradní plnění.

Kontakt

Polenská 4382/2c
516 05 Jihlava

tel.: (+420) 567 301 370 
e-mail: jihlava@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Napojení na pult centrální ochrany (PCO) - D. I. SEVEN, a.s. Jihlava

Profesionální bezpečnostní agentura má již mnoho spokojených klientů. Patří mezi špičkové bezpečnostní agentury na českém i zahraničním trhu již od roku 1995 a poskytuje veškeré bezpečnostní služby. Tato bezpečnostní agentura Vám zajistí elektronickou ostrahunapojení na PCO Jihlava, včetně montáže bezpečnostní kamery.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

Napojení na pult centrální ochrany (PCO) - D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. Jihlava

Tato bezpečnostní agentura poskytuje kompletní bezpečnostní služby. Elektronická ostraha zajistí zabezpečení domu a zabezpečení objektů. Napojení na pult centrální (centralizované) ochrany PCO a montáže bezpečnostní kamery zajistí úplný přehled o pohybu osob v objektu, nebo domu a v jejich okolí. Tato bezpečnostní agentura poskytuje bezpečnostní služby ve městě Jihlava i po celé ČR. Nabízí mnoho garancí kvality a náhradní plnění.