Pořadatelské služby a zabezpečení akcí v Jihlavě

Pořádáte kulturní, společenskou, nebo sportovní akci? Pak jsou tu pro Vás bezpečnostní agentury, které zajišťují pořadatelské služby a to nejen ve městě Jihlava. Zabezpečení akcí v menším i větším rozsahu se odvíjí dle konkrétních požadavků klienta, typu akce a lokality.

Pořadatelské služby jsou součástí nabídky služeb nejen pro stálé obchodní partnery, kterým bezpečnostní firmy poskytují i ostatní služby, ale i pro zákazníky, kteří takovou akci pořádají zcela mimořádně a nejsou stálým klienty bezpečnostní agentury.

Zabezpečení akcí Vám ušetří nejen čas a starosti, ale je důležité i z hlediska bezpečnosti a bezproblémového průběhu. Prioritou pracovníků vykonávající pořadatelské služby je zabezpečení zdraví a bezpečnosti všech účastníků, zajištění veřejného pořádku a účast na celkové organizaci dané akce. Zabezpečení akcí agenturou Vám pomůže vyřešit jak řadu bezpečnostních opatřeních, tak i komunikaci s policejními, požárními a zdravotnickými složkami

Pracovníci a materiální vybavení pořadatelské služby

Pracovníci vykonávající pořadatelskou službu jsou speciálně vybráni a seznámeni s charakterem akce a jejím průběhem. Vždy je vypracován bezpečnostní návrh na co nejefektivnější zabezpečení celé akce. Z důvodu řešení krizových situací a náročných požadavků ze strany klienta prochází pracovníci ostrahy před každou akcí přísným školením a psychologickou přípravou.

Samozřejmostí je profesionální přístup, loajálnost a trestní bezúhonnost. Dle Vašich specifických požadavků je možno zajistit cizojazyčný personál, nebo pracovníky se psy. Pracovníci bezpečnostní agentury vykonávají služby v jednotných uniformách s řádným označením a dle typu akce s materiálním vybavením, které je vždy přizpůsobeno konkrétní zakázce. Samozřejmě, že vybavení pořadatelské služby na koncertu vážné hudby bude jiné než na fotbalovém utkání.

Nejžádanější činnosti při zabezpečení akcí

 • Kontrola oprávněnosti ke vstupu na akci
 • Fyzická ostraha a ochrana všech zúčastněných osob
 • Kontrola vjezdu a výjezdu vozidel
 • Informační služba
 • Ostraha a ochrana majetku a zařízení
 • Zabezpečení veřejného pořádku
 • Kontrola vstupenek
 • Zajištění veřejných prostor i zákulisí
 • Zabezpečení parkovacích ploch
 • Řešení krizových situací
 • Spolupráce s bezpečnostními a zdravotnickými složkami

Kontakt

Polenská 4382/2c
516 05 Jihlava

tel.: (+420) 567 301 370
e-mail: jihlava@diseven.cz
web: www.diseven.cz

D.I.SEVEN, a.s. Jihlava

Tato bezpečnostní agentura působí na českém i zahraničním trhu od roku 1995. Patří mezi prosperující bezpečnostní agentury s dlouholetou praxí a poskytuje kompletní bezpečnostní služby jako ochrana osob a majetku, fyzická ostraha, ostraha objektů, samozřejmostí je zabezpečení akcí, pořadatelské služby atd.

Kontakt

Polenská 4382/2c
Jihlava, 586 01

tel.: + 420 274 774 199
e-mail: praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

SIPADAN a.s. Jihlava

Tato bezpečnostní agentura v oboru bezpečnostní služby působí na českém trhu od roku 2002. Poskytuje nejen ve městě Jihlava bezpečnostní služby typu ochrana osob a majetku, zabezpečení akcí, pořadatelské služby, fyzická ostraha objektů, napojení na pult centralizované ochrany - PCO atd. Agentura disponuje mnoha certifikáty a nabízí odběr náhradního plnění.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. Jihlava

Tato bezpečnostní agentura nabízí služby fyzická ostraha ve městě Jihlava. Agentura však nabízí i další služby jako např. ochrana osob a majetku při zabezpečení akcí a související pořadatelské služby  nejen ve městě Jihlava, ale i po celé ČR. Odběrem služeb (náhradní plnění) od této agentury můžete plnit svou zákonnou povinnost o zaměstnáváníi OZP, ZTP a invalidních důchodců (ZPS).