Bezpečnostní služby: Ochrana osob a majetku - fyzická ostraha ve městě Jihlava

Je pro vás otázka ochrany osob a majetku důležitá? Prostřednictvím těchto stránek můžete poznat vybrané bezpečnostní agentury ve městě Jihlava. Každá tato česká bezpečnostní agentura Vám poskytne služby ochrana osob a majetku a Váš objekt zabezpečí fyzická ostraha ve městě Jihlava. Kompletní bezpečnostní služba obsahuje dále služby ochrana osob a zabezpečení akcí,pořadatelské služby,recepční služby, detektivní služby aj. Dále Vám zajistí elektronické zabezpečení-napojení na centrální pult (PCO), tím se zajistí kompletní ostraha objektů, ostraha majetku i ostraha osob pohybujících se v objektu a jeho okolí. Tyto bezpečnostní agentury poskytují své služby kdekoli po celé ČR.

Stačí si vybrat z následující nabídky.

Ochrana osob

Každá z jihlavských bezpečnostních agentur, které jsou k dohledání na těchto stránkách, nabízí služby ochrany osob. Bodyguardi už nejsou jen záležitostí hvězd a zahraničí, i Vy si zasloužíte cítit se v bezpečí. Tyto agentury nabízí profesionálně proškolené tělesné strážce, kteří jsou ochotni přizpůsobit se Vašim požadavkům a být kdykoli k dispozici. Je pro Vás důležitá diskrétnost nebo naopak chcete, aby byl strážce ihned k poznání a budil respekt? Vše záleží na dohodě a Vašich požadavcích.

Při pořádání akcí využijte profesionální pořadatelské služby.

Ostraha objektů a majetku

V této oblasti má každý zákazník na výběr z celé řady možností ostrahy. Zákazníci nejen na Jihlavsku volí většinou sloučení více variant dohromady, které zajišťují vyšší komfort a účinnost. Pracovníci bezpečnostních agentur Vám s výběrem rádi poradí a najdou optimální řešení odpovídající nejlépe Vašim potřebám. Na výběr máte fyzickou ostrahu či zabezpečení majetku či objektů pomocí moderní techniky.

Fyzická ostraha

Pod pojmem fyzická ostraha si můžete představit konkrétního strážce, který ve zvolených intervalech (každou hodinu, čtyři hodiny, den, ...) kontroluje střežené objekty či majetek. V případě potřeby je tuto službu možno zajistit také nepřetržitě nebo naopak nepravidelně mobilní hlídkou. Všichni strážci bezpečnostních agentur podstupují školení, která přispívají k hladkému průběhu v případě potíží. Pracovníci ostrahy jsou schopni rychle a odborně zajistit pachatele nebo místo činu do příjezdu policie. Samozřejmostí je kontaktování klienta. Větší respekt okolí je možné vzbudit pomocí vycvičeného služebního psa.

Pult centrální ochrany - zabezpečovací technika

Ostraha objektů je často zajišťována také pomocí zabezpečovací techniky. Vývoj jednotlivých bezpečnostních systémů jde rapidně dopředu a nabízí širokou škálu možností. Nejčastěji můžete využít bezpečnostní kamery, čidla pohybu nebo dotyku, senzory monitorující pach či teplotu, tříštiče oken apod. Bezpečnostní agentury Vám kromě pomoci při výběru nejvhodnější možnosti právě pro Vás, zajištění montáže a personálu nabídnou také doplňkovou službu, kterou je napojení těchto monitorovacích systémů na pult centrální ochrany (PCO). V případě upozornění, vyslaného do monitorovacího centra při narušení objektu, pracovníci ihned učiní domluvené kroky (kontaktují majitele, vyšlou hlídku, zavolají policii, ...)

Jihlavské bezpečnostní agentury jsou tu pro Vás! Neváhejte a kontaktujte některou z nich.


Kontakt

Polenská 4382/2c
516 05 Jihlava

tel.: (+420) 567 301 370
e-mail: jihlava@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - D.I.SEVEN, a.s. Jihlava

Od roku 1995 působí na českém i zahraničním trhu tato bezpečnostní agentura. Patří mezi prosperující bezpečnostní agentury a poskytuje kompletní bezpečnostní služby jako ochrana osob a majetku, fyzická ostraha, ostraha objektů, samozřejmostí je zabezpečení akcí, pořadatelské služby atd.

Kontakt

Polenská 4382/2c
586 01 Jihlava

tel.: (+420) 567 301 370
e-mail: jihlava@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Jihlava

Tato společnost vám zajistí služby nejen ve městě Jihlava, ale po celé ČR. Nabízí komplexní služby Správa nemovitostí a Údržba budov. Poskytuje kompletní bezpečnostní služby spolu s dalšími službami v rámci Facility managementu, Property managmenetu a Energy managementu. Služby mohou firmy (25+) odebírat pro náhradní plnění povinného podílu OZP.

Kontakt

Polenská 4382/2c
Jihlava, 586 01

tel.: + 420 274 774 199
e-mail: praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - SIPADAN a.s. Jihlava

Tato bezpečnostní agentura v oboru bezpečnostní služby působí na českém trhu již od roku 2002. Poskytuje nejen ve městě Jihlava bezpečnostní služby typu fyzická ostraha objektů, ochrana osob a majetku, zabezpečení domu a objektu, napojení na pult centralizované ochrany - PCO atd. Agentura disponuje mnoha certifikáty a nabízí odběr náhradního plnění.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - D.I.SEVEN SERVICE s.r.o. Jihlava

Tato bezpečnostní agentura nabízí služby fyzická ostraha ve městě Jihlava. Agentura však nabízí i další služby jako např. ostraha objektů a ochrana a ostraha osob nejenve městě Jihlava, ale i po celé ČR. Odběrem služeb (náhradní plnění) od této agentury můžete plnit svou zákonnou povinnost o zaměstnávání OZP, ZTP a invalidních důchodců.