Úklidové firmy-nabídka úklidových služeb a prací Jihlava

Přestože město Jihlava patří k nejstarším městům České republiky, může se pochlubit moderními výdobytky dnešní doby, mezi které bezpochyby patří úklidové služby.

Někdo může namítnout, že se uklízelo už v době dávno minulé. To je sice pravda, ale dnešní moderní a vysoce profesionální úklidové firmy sídlící ve městě Jihlava nabízejí daleko více než jen zametání ulice.

Nabídka úklidových služeb a prací Jihlava nabízí širokou škálu úklidových prací včetně kompletního hygienického programu a úklidu venkovních ploch objektu. Provádí např. pravidelný i nepravidelný úklid kanceláří, mytí oken a fasád, čištění koberců, úklidy po rekonstrukcích před kolaudací atd.
Úklidové firmy Vám nabídnou širokou škálu úklidových prací včetně dodávky hygienických a dezinfekčních prostředků.

Úklidové služby a úklidové práce poskytují prověřené a spolehlivé agentury pravidelně i nárazově. Provádějí jak úklid firem a úklid kanceláří, tak i úklid různých typů objektů, areálů nebo soukromých domů.

Mezi pravidelné úklidové práce např. patří:

 • Zametání, mytí,  luxování a ošetřování podlahových krytin

 • Otírání prachu a ošetření nábytku

 • Úklid kuchyňky

 • Úklid sociálního zařízení

 • Vynášení odpadkových košů a třídění odpadu do příslušných kontajnérů

 • Doplňování hygienických prostředků

 • ... a jiné Vámi požadované služby

Mezi nepravidelné úklidové práce např. patří:

 • Generální úklid po malování nebo rekonstrukci

 • Mytí oken

 • Čištění vertikálních a horizontálních žaluzií

 • Očista fasád

 • Extrakční čištění koberců a ošetření pevných ploch polymerními vosky

 • Výškový úklid za pomocí horolezecké techniky

 • ... a jiné Vámi požadované služby

Mezi nejrozšířenější objekty v rámci úklidových služeb patří:

 • Administrativní budovy

 • Průmyslové objekty

 • Výrobní a technologické haly

 • Garáže

 • Hotely

Úklidové firmy ve města Jihlava mohou zajistit i venkovní úklid a údržbu zeleně.

Na Vaše přání úklidová firma zajistí i případné další úklidové služby, které přispějí k čistotě a příjemnému prostředí kolem Vás.

Všechny úklidové práce jsou prováděny ručně nebo strojově zkušenými, kvalifikovanými a spolehlivými pracovníky, kteří dbají na dodržování hygienických norem.

Čistící a úklidové prostředky, které jsou při úklidových pracích používány jsou ekologicky nezávadné.

Úklidové práce a jejich provedení je pravidelně kontrolováno vedoucími pracovníky a na přání klienta mohou být poskytnuty informace o jejich výsledcích.


Kontakt

Polenská 4382/2c
516 05 Jihlava

tel.: (+420) 567 301 370
e-mail: jihlava@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN, a.s. Jihlava

Tato úklidová agentura poskytuje již od roku 1995 úklidové služby a úklidové práce. Působí ve městě Jihlava po celé ČR i v zahraničí. Provádí nejen úklid kanceláří v administrativních a průmyslových objektech, ale úklidová služba provádí úklid i v soukromých budovách. Poskytuje kompletní úklidový servis s dodávkou hygienických a dezinfekčních prostředků.

Kontakt

Polenská 4382/2c
586 01 Jihlava

tel.: (+420) 567 301 370
e-mail: jihlava@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Jihlava

Nabízí kompletní správu budov a nemovitostí. Ta se dělí na služby Facility management, Property management a Energy management. Facility management zahrnuje i úklidové služby a úklidové práce. Tyto služby se poskytují spolu s dalšími službami v rámci Facility managementu. Je dceřinou společností úklidové firmy D. I. SEVEN, a.s. a poskytuje služby ve městě Jihlava i celé ČR. Poskytuje náhradní plnění.

Kontakt

Polenská 4382/2c
Jihlava, 586 01

tel.: + 420 274 774 199
e-mail: praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

Úklidové práce a služby - SIPADAN a.s. Jihlava

Tato úklidová agentura úspěšně poskytuje kompletní úklidové služby již od roku 2002 a působí i ve městě Jihlava.Svým vstřícným přístupem již získala ve službách úklid kanceláří, mytí garážových stání a průmyslových hal aj. spokojené klienty po celé ČR. Úklidové služby a práce jsou prováděny vždy ve špičkové kvalitě s profesionálním přístupem. Tato úklidová firma poskytuje odběr služeb - náhradní plnění.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

Úklidové práce a služby - D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. Jihlava

Tato úklidová agentura nabízí mnoho garancí kvality a důkazem toho jsou kladné reference. Poskytne Vám veškeré kompletní profesionální úklidové služby a úklidové práce s kompletním hygienickým programem ve městě Kladno.Na objednávkuprovádí úklidy před kolaudací, po rekonstrukcích a další úklidové služby a práce. Nabídka úklidových služeb a prací nabízí také úklid kanceláří, praní koberců, voskování podlah polymerními vosky, mytí oken, fasád aj. Nabízí náhradní plnění.